Damer-A løype A1

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Emma Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 20:11
2 Siri Bjorvand Birkenes IL 23:48 3:37
3 Kathrine Johanne Rane IK Grane Arendal Ori 29:13 9:02
4 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 43:09 22:58
Gina Hagelia Vegårshei IL Disk
Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering Påmeldt
Liv Cathrine Sælsbråten IK Grane Arendal Orientering Påmeldt

Damer-C løype C

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 15:22
2 Elin Lindgren Øyestad IF allianse 19:27 4:05
3 Anna Gausemel Sørlie Hadeland OL 29:41 14:19
4 Venke Johansen Hisøy OK 35:11 19:49
Heidi Johansen Hisøy OK Påmeldt
Nora Johansen Hisøy OK Påmeldt

Herrer-A løype A1

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Espen Birkenes Birkenes IL 16:20
2 Lars Birkenes Birkenes IL 17:17 0:57
3 Øyvind Helsør Froland IL 19:44 3:24
4 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 20:17 3:57
5 Frode Sørensen IK Grane Arendal Ori 20:47 4:27
6 Øyvin Simonsen IL Imås 21:40 5:20
7 Steinar Fjeldberg Hisøy OK 29:26 13:06
8 Odd Utstumo IK Grane Arendal Ori 33:09 16:49
Kristian Birkeland Birkenes IL Disk
Sigmund Javenes Flaa Birkenes IL Disk
Mathias Aamlid Trondsen Birkenes IL Påmeldt
Kjell Sandåker IL Imås Påmeldt
Arne Thorstensen IF Trauma Påmeldt

Herrer-C løype C

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Simen Holmstrøm Hisøy OK 11:58
2 Morten Benestad IK Grane Arendal Ori 14:24 2:26
Andreas Dalholt Hisøy OK Påmeldt
Johan De Presno Hisøy OK Påmeldt

N-åpen løype N (Urangert)

Plass Navn Klubb Tid Diff
Helle Sæveraas Johansen Hisøy OK Disk
Maren Aanonsen Øyestad IF allianse 17:05
Vilde Aanonsen Øyestad IF allianse 17:17
Vetle Byrkjeflot IK Grane Arendal Ori 9:18
Ingrid Broers Damsgaard Hisøy OK 10:05
Johan Francis Eskilt Hisøy OK 13:53
Oda Angelica Holtebekk Eskilt Hisøy OK 14:37
Didrik Gauslå Froland IL 17:01
Kris Cotanas Hagelia Vegårshei IL 11:37
Lourdes Hagelia Vegårshei IL 29:32
Vemund Helsør Froland IL 15:43
Iben Violeta Holmstrøm Hisøy OK 10:24
Anne Ringvoll IK Grane Arendal Ori 11:36
Otto Johansen Smedsaas Hisøy OK 11:16
Oda Haslekås Solheim IF Trauma 16:58
Ånon Haslekås Solheim IF Trauma 15:29
Frida Sæveraas Johansen Hisøy OK 15:13
Simen Sørensen IK Grane Arendal Ori 14:31
Ulrikke Vimme Hisøy OK 10:56
Sigurd Holmstrøm Hisøy OK Disk
Julia Broers Damsgaard Hisøy OK Påmeldt