Damer-A løype A2

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Gina Hagelia Vegårshei IL 21:15
2 Torill Brekken IK Grane Arendal Ori 23:09 1:54
3 Arnhild Bråten Vegårshei IL 24:52 3:37
4 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 39:12 17:57
5 Mette Javenes Flaa Birkenes IL 43:23 22:08
Vilde Haslekås Solheim IF Trauma Disk

Damer-C løype C

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 18:05
2 Anne Ringvoll IK Grane Arendal Ori 23:19 5:14
3 Veronica Fjone Nicolaisen IL Imås 35:17 17:12
4 Anna Gausemel Sørlie Hadeland OL 40:22 22:17
5 Oda Haslekås Solheim IF Trauma 40:49 22:44

Herrer-A løype A1

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Per Are Birkeland Birkenes IL 21:29
2 Benjamin Sætra Daland IL Imås 21:38 0:09
3 Steinar Fjeldberg Hisøy OK 22:17 0:48
4 Sigurd Daland IL Imås 22:28 0:59
5 Trygve Løland Birkenes IL 23:20 1:51
6 Geir Spieler IK Grane Arendal Ori 23:54 2:25
7 Sigmund Javenes Flaa Birkenes IL 24:40 3:11
8 Arnt Egil Solås Søgne og Songdalen O 27:05 5:36
9 Per Johan Flaa Birkenes IL 27:55 6:26
10 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Ori 30:18 8:49
Harald Haugen Stord Orientering Disk
Steinar Aas Birkenes IL Påmeldt
Bjørn Idar Sætran IF Trauma Påmeldt
Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering Påmeldt
Arne Thorstensen IF Trauma Påmeldt

Herrer-C løype C

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Simen Holmstrøm Hisøy OK 16:10
2 Einar Lieng 18:31 2:21
3 Johannes Seime IK Grane Arendal Ori 18:58 2:48
4 Andreas Dalsmo Hisøy OK 20:12 4:02
5 Ånon Haslekås Solheim IF Trauma 31:40 15:30
Bjørn Eilert Andersen Øyestad IF allianse Disk
Geir Spieler IK Grane Arendal Ori Disk

N-åpen løype N

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Otto Johansen Smedsaas Hisøy OK 10:12
2 Sondre Byrkjeflot IK Grane Arendal Ori 12:02 1:50
3 Julia Broers Damsgaard Hisøy OK 12:49 2:37
4 Helle Sæveraas Johansen Hisøy OK 12:51 2:39
5 Kris Hagelia Vegårshei IL 13:35 3:23
6 Frida Sæveraas Johansen Hisøy OK 13:57 3:45
7 Selma Boye Hisøy OK 13:58 3:46
7 Ingrid Broers Damsgaard Hisøy OK 13:58 3:46
9 Mathias Seime IK Grane Arendal Ori 15:22 5:10
10 Hermine Bjønnes Hisøy OK 17:11 6:59
11 Aleksandra W Lund Hisøy OK 17:16 7:04
12 Iben Violeta Holmstrøm Hisøy OK 19:57 9:45
13 Hennie Vimme Hisøy OK 20:00 9:48
14 Nea Fjone Aslaksen IL Imås 21:49 11:37
15 Tuva Fjone Gautefall IL Imås 22:25 12:13
16 Theo Fjone Aslaksen IL Imås 22:34 12:22
17 Maren Aanonsen Øyestad IF allianse 23:33 13:21
Anna Bjørkenes Hisøy OK Disk
Ludvig Børstad Øyestad IF allianse Disk
Vilde Aanonsen Øyestad IF allianse Påmeldt
Jacob Børstad Øyestad IF allianse Påmeldt
Terje Line Hisøy OK Startet
Tobias Ptaszek Line Hisøy OK Startet
Simen Sørensen IK Grane Arendal Orientering Påmeldt