D-åpen

Plass Navn Etappe
tid
Etappe
plass
Etappe
diff
Tid Vpl Diff
1 Hisøy OK damer 1 58:54 0:00
1. Marianne Hauge 20:20 2 1:32 20:20 2 1:32
2. Marianne Simonsen Bjørkenes 19:13 2 3:23 39:33 2 4:55
3. Tuva Krafft Myhren 19:21 1 0:00 58:54 1 0:00
2 Kristiansand OK Damer 1 1:05:08 6:14
1. Tone Wigemyr Snerthammer 18:48 1 0:00 18:48 1 0:00
2. Sereina Snerthammer 15:50 1 0:00 34:38 1 0:00
3. Kristine Lundemoen 30:30 2 11:09 1:05:08 2 6:14

H-åpen

Plass Navn Etappe
tid
Etappe
plass
Etappe
diff
Tid Vpl Diff
1 Kristiansand OK 3 46:33 0:00
1. Sandy Hott 17:25 8 1:58 17:25 8 1:58
2. Kasper Hott 15:01 5 3:03 32:26 4 4:25
3. Holger Hott 14:07 1 0:00 46:33 1 0:00
2 Hisøy OK 2 49:43 3:10
1. Martin Bjørkenes 16:57 7 1:30 16:57 7 1:30
2. Heine Johansen Smedsaas 11:58 1 0:00 28:55 3 0:54
3. Georg Smedsaas 20:48 8 6:41 49:43 2 3:10
3 Birkenes 1 50:23 3:50
1. Lars Birkenes 21:13 12 5:46 21:13 12 5:46
2. Steinar Aas 13:47 4 1:49 35:00 7 6:59
3. Kristian Birkeland 15:23 3 1:16 50:23 3 3:50
4 Trauma 1 50:54 4:21
1. Per Olav Nærestad 15:27 1 0:00 15:27 1 0:00
2. Anders Hall Jomaas 19:02 11 7:04 34:29 6 6:28
3. Bjørn Idar Sætran 16:25 5 2:18 50:54 4 4:21
5 Kristiansand OK 2 51:41 5:08
1. Markus Mollestad 15:51 3 0:24 15:51 3 0:24
2. Jakob Johannessen 12:54 3 0:56 28:45 2 0:44
3. Thorbjørn Værp 22:56 13 8:49 51:41 5 5:08
6 Kristiansand OK 1 53:28 6:55
1. Fabian Gürtler 15:52 4 0:25 15:52 4 0:25
2. Paul Johannessen 12:09 2 0:11 28:01 1 0:00
3. Jack Bjørnsen 25:27 15 11:20 53:28 6 6:55
7 IK Grane Arendal Orientering 1 53:41 7:08
1. Hatice Elif Kurt 20:12 10 4:45 20:12 10 4:45
2. Vetle Byrkjeflot 17:09 7 5:11 37:21 9 9:20
3. Aslak Blågestad 16:20 4 2:13 53:41 7 7:08
8 IK Grane Arendal Orientering 2 54:26 7:53
1. Geir Jonny Ringvoll 21:00 11 5:33 21:00 11 5:33
2. Torgeir Meum Byrkjeflot 18:28 10 6:30 39:28 10 11:27
3. Stig Alvestad 14:58 2 0:51 54:26 8 7:53
9 IK Grane Arendal Orientering 3 55:14 8:41
1. Henrik Jones 16:56 6 1:29 16:56 6 1:29
2. Matthew Jones 17:24 8 5:26 34:20 5 6:19
3. Benjamin Jones 20:54 9 6:47 55:14 9 8:41
10 Hisøy OK blanda 58:18 11:45
1. Inger Marie Broers Damsgaard 17:38 9 2:11 17:38 9 2:11
2. Heidi Johansen 19:25 12 7:27 37:03 8 9:02
3. Eivind Damsgaard 21:15 10 7:08 58:18 10 11:45
11 Hope IL 1 58:22 11:49
1. Mads Henrik Sandnes 16:11 5 0:44 16:11 5 0:44
2. Cathrine Sandnes 23:53 15 11:55 40:04 11 12:03
3. Ole Marius Sandnes 18:18 7 4:11 58:22 11 11:49
12 IL Imås 1 59:30 12:57
1. Henrik Andreas Tømt 15:47 2 0:20 15:47 2 0:20
2. Therese Nilsen 26:11 16 14:13 41:58 13 13:57
3. Per Kristian Tømt 17:32 6 3:25 59:30 12 12:57
13 Øystad IF 2 1:07:32 20:59
1. Per Torstein Terjesen 25:03 14 9:36 25:03 14 9:36
2. Stein Olav Kjerland 15:31 6 3:33 40:34 12 12:33
3. Kenneth Ånonsen 26:58 16 12:51 1:07:32 13 20:59
14 IL Imås 2 1:12:02 25:29
1. Øyvin Simonsen 26:38 16 11:11 26:38 16 11:11
2. Sondre Fjone Gautefall 22:15 13 10:17 48:53 15 20:52
3. Geir Bråten 23:09 14 9:02 1:12:02 14 25:29
14 IK Grane Arendal Orientering 5 1:12:02 25:29
1. Kjell Walter Sørensen 26:15 15 10:48 26:15 15 10:48
2. Marit Vågsnes 23:06 14 11:08 49:21 16 21:20
3. Elias Vågsnes Sælsbråten 22:41 12 8:34 1:12:02 14 25:29
16 Hisøy OK 1 1:22:05 35:32
1. Per Magne Hoff 24:27 13 9:00 24:27 13 9:00
2. Nils-Henrik Pedersen 17:54 9 5:56 42:21 14 14:20
3. Einar Krafft Myhren 39:44 17 25:37 1:22:05 16 35:32
17 Øyestad IF allianse 1 1:28:29 41:56
1. Marita Aanonsen 40:15 17 24:48 40:15 17 24:48
2. Rikke Wernersen 26:31 17 14:33 1:06:46 17 38:45
3. Jan Vidar Wernersen 21:43 11 7:36 1:28:29 17 41:56
IK Grane Arendal Orientering 9
1. Andreas Sælsbråten
2. Thea Vågsnes Sælsbråten
3. Elias Vågsnes Sælsbråten