D 11-12 løype C

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Julia Broers Damsgaard Hisøy OK 11:22
2 Ingrid Broers Damsgaard Hisøy OK 11:33 0:11
3 Iben Violeta Holmstrøm Hisøy OK 12:30 1:08

D 13-14 løype A kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 13:32
2 Ylva Boye Hisøy OK 19:31 5:59

D 15-16 løype A lang

Plass Navn Klubb Tid Diff
Othilie Sødal Kristiansand OK Påmeldt

D 17-20 løype A lang

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Thea Vågsnes Sælsbråten IK Grane Arendal Ori 23:45

D1 N-nivå løype N

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Sigrid Drange Hisøy OK 8:44
2 Elvira Benneche-Andersen Hisøy OK 14:49 6:05
Mathilde Eriksen Disk

D2 C-nivå løype C

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 13:09
2 Anna Bjørkenes Hisøy OK 23:11 10:02

D3 A kort løype A kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 18:40
2 Tove Fossnes Hisøy OK 21:27 2:47
3 Anne-Heidrun Risdal IK Grane Arendal Ori 23:03 4:23
4 Anne Karin Stigemo IL Imås 29:39 10:59
5 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 30:57 12:17
Kathrine Johanne Rane IK Grane Arendal Orientering Påmeldt

D4 A kort løype A kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Synnøve Emblem Holte Gjerstad IL 16:13
2 Elin Mollestad Hisøy OK 16:51 0:38
3 Siri Bjorvand Birkenes IL 18:09 1:56
4 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 18:27 2:14

D5 A lang løype A lang

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Sandy Hott Kristiansand OK 17:25
2 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 19:08 1:43
3 Emma Kantarp 20:05 2:40
3 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 20:05 2:40
5 Marie Bjelland Hisøy OK 33:46 16:21

H 11-12 løype C

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Andreas Mollestad Kristiansand OK 11:11

H 13-14 løype A kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eivind Irgens Kuhnle Kristiansand OK 12:16
2 Eirik Svarstad Grøvan Kristiansand OK 23:11 10:55
3 Casper M.L Østerhus Kristiansand OK 25:05 12:49

H 15-16 løype A lang

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kasper Hott Kristiansand OK 14:15

H1 N-nivå løype N

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Brage Glende Stormoen Birkenes IL 5:37
2 Viljar Drange Hisøy OK 8:54 3:17
3 Vetle Hagli IF Trauma 11:38 6:01
4 Leander Gundersen 12:47 7:10
Viktor Benneche-Andersen Hisøy OK Disk

H2 C-nivå løype C

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Andeas Dalsmo Hisøy OK 11:48
2 Johan DePresno Hisøy OK 11:49 0:01
3 Simen Sørensen IK Grane Arendal Ori 13:14 1:26
4 Sigurd Holmstrøm Hisøy OK 17:57 6:09
5 Frank Solås Søgne og Songdalen O 19:40 7:52

H3 A kort løype A kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Vemund Helsør Froland IL 15:18
2 Morten Benestad IK Grane Arendal Ori 23:14 7:56
3 Reidar Grøsle IK Grane Arendal Ori 23:29 8:11
Kevin Solheim Froland IL Påmeldt

H4 A kort løype A kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Carl Tore Sundquist Øyestad IF allianse 14:05
2 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 14:34 0:29
3 Geir Spieler IK Grane Arendal Ori 14:37 0:32
4 Gunnar Mollestad Kristiansand OK 14:57 0:52
5 Simen Holmstrøm Hisøy OK 15:44 1:39
6 Inge Hauge Hisøy OK 16:17 2:12
7 Kenneth Ånonsen Øyestad IF allianse 17:16 3:11
8 Frode Sørensen IK Grane Arendal Ori 17:23 3:18
9 Bjørn Eilert Andersen Øyestad IF allianse 23:20 9:15
Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Ori Disk
Øyvin Simonsen IL Imås Disk
Bjarne Færestrand Kristiansand OK Påmeldt
Arnt Egil Solås Søgne og Songdalen OK Påmeldt

H5 A lang løype A lang

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Robbin Kantarp Ärla IF 14:06
2 Stig Alvestad IK Grane Arendal Ori 14:22 0:16
3 Georg Smedsaas Hisøy OK 14:39 0:33
4 Mads Henrik Sandnes Hope IL 15:42 1:36
5 Martin Bjørkenes Hisøy OK 15:53 1:47
6 Dani Skjævestad Voreland IK Grane Arendal Ori 16:37 2:31
7 Åsulv Birkeland Stormoen Birkenes IL 16:44 2:38
8 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Ori 17:16 3:10
9 Per Kristian Tømt IL Imås 17:22 3:16
10 Geir Bråten Vegårshei IL 17:52 3:46
11 Øyvind Helsør Froland IL 17:59 3:53
12 John Hansen Kristiansand OK 18:48 4:42
13 Einar Eskilt Hisøy OK 19:41 5:35
14 Steinar Fjeldberg Hisøy OK 20:32 6:26
15 Elias Vågsnes Sælsbråten IK Grane Arendal Ori 21:00 6:54
16 Arne Thorstensen IF Trauma 22:59 8:53
17 Bjørn Stormoen Birkenes IL 24:00 9:54
18 Vidar Kristoffer Strat IL Imås 24:07 10:01
19 Gunnar Dag Tørå IK Grane Arendal Ori 26:00 11:54
Njål Are Møller IL Imås Disk
Heine Johansen Smedsaas Hisøy OK Disk
Tore Henriksen Hisøy OK Startet
Terje Urfjell IL Imås Påmeldt

Nybeg u tid løype N (Urangert uten tid)

Plass Navn Klubb Tid Diff
Gunn Børstad Øyestad IF allianse Disk
Ludvig Børstad Øyestad IF allianse Disk
oDD Bjelland Hisøy OK Fullført
Nilas Bjarke Johnsen Hisøy OK Fullført
Johanne Olimstad Hisøy OK Fullført
Håvard OLINGSTAD Hisøy OK Påmeldt