D 11-12 løype Løype 2

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingrid Broers Damsgaard Hisøy OK 29:03

D1 N-nivå løype Løype 1

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anine Selås Fjell Vegårshei IL 18:59
2 Hannah Vangstad Vegårshei IL 32:48 13:49
3 Elia Vangstad Vegårshei IL 34:20 15:21
4 Marit Bouwman Vegårshei IL 44:47 25:48
5 Noora Bouwman Vegårshei IL 44:48 25:49

D2 C-nivå løype Løype 2

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Astrid Valle Nygårdseter Vegårshei IL 21:43
2 Ingrid Skogby Vegårshei IL 22:31 0:48
3 Marthe Nordås Ettestøl Vegårshei IL 22:34 0:51
4 Else Mathilde Vangstad Vegårshei IL 25:31 3:48
5 Kari Else Dale Aal Steinkjer OK 34:34 12:51

D3 B-nivå løype Løype 3

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ranveig Kvifte IK Grane Arendal Ori 25:26
2 Anne-Heidrun Risdal IK Grane Arendal Ori 26:35 1:09

D4 A kort løype Løype 4

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 38:32
2 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 40:04 1:32
3 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 41:46 3:14
4 Marianne Hauge Hisøy OK 43:19 4:47
5 Elin Mollestad Hisøy OK 47:28 8:56
6 Marit Vågsnes IK Grane Arendal Ori 1:30:49 52:17

D5 A lang løype Løype 5

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Siri Hagelia Vegårshei IL 40:01

H 11-12 løype Løype 2

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kris Cotanas Hagelia Gjerstad IL 30:01

H1 N-nivå løype Løype 1

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Olav Nordås Ettestøl Vegårshei IL 24:56
2 Sven Olaf Hågenvik Vegårshei IL 24:59 0:03
3 Edvald Skogby Vegårshei IL 25:07 0:11
4 Josva Vangstad Vegårshei IL 33:22 8:26
5 Elia Vangstad Vegårshei IL 34:20 9:24

H2 C-nivå løype Løype 2

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Vemund Helsør Froland IL 32:17
2 Kevin Solheim Froland IL 32:25 0:08

H3 B-nivå løype Løype 3

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Morten Benestad IK Grane Arendal Ori 37:40

H4 A kort løype Løype 4

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 31:53
2 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 33:22 1:29
3 Carl Tore Sundquist Øyestad IF allianse 35:35 3:42
4 Trygve Løland Birkenes IL 37:42 5:49
5 Finn Pettersen Gjerstad IL 40:38 8:45
6 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Ori 41:41 9:48
7 Jens Arild Kroken Vegårshei IL 42:08 10:15
8 Arne Thorstensen IF Trauma 45:29 13:36
9 Bjørn Stormoen Birkenes IL 46:12 14:19
10 Gunnar Dag Tørå IK Grane Arendal Ori 49:13 17:20
11 Knut Sunde Vegårshei IL 49:17 17:24
12 Øyvin Simonsen IL Imås 49:33 17:40
13 Nils Aal Steinkjer OK 52:09 20:16
14 Jørgen Flaten Vegårshei IL 1:07:09 35:16

H5 A lang løype Løype 5

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jon Nilsen Vegårshei IL 31:38
2 Per Olav Nærestad IF Trauma 36:37 4:59
3 Svein Rosland Hope IL 44:43 13:05
4 Terje Urfjell IL Imås 45:18 13:40
5 Dani Skjævestad Voreland IK Grane Arendal Ori 46:06 14:28
6 Helge Fossøy Øyestad IF allianse 46:45 15:07
7 Erling Fredriksen IF Trauma 47:45 16:07
8 Øyvind Helsør Froland IL 52:51 21:13
9 Andreas Sommerfelt Vegårshei IL 55:07 23:29
10 John Lia Vegårshei IL 57:10 25:32
11 Jakob Hagelia Vegårshei IL 57:12 25:34
12 Oskar Hagelia Vegårshei IL 1:08:04 36:26
13 Arnold Simonstad Vegårshei IL 1:20:25 48:47

Nybeg u tid løype Løype 1 (Urangert uten tid)

Plass Navn Klubb Tid Diff
Mikkel Borgedal Skogby Vegårshei IL Fullført