D 11-12 løype L2

Plass Navn Klubb Tid Diff
Iben Violeta Holmstrøm Hisøy OK Disk

D 13-14 løype L3

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kaia Eveline Nilsen IK Grane Arendal Ori 18:58
Oda Haslekås Solheim IF Trauma Disk

D 17-20 løype L4

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Elif Kurt IK Grane Arendal Ori 17:10
2 Thea Vågsnes Sælsbråten IK Grane Arendal Ori 26:18 9:08
3 Vilde Haslekås Solheim IF Trauma 26:22 9:12

D1 N-nivå løype L1

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Vilde Aanonsen Øyestad IF allianse 22:34

D2 C-nivå løype L2

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 28:29
2 Marita Aanonsen Øyestad IF allianse 28:40 0:11
Maren Aanonsen Øyestad IF allianse Påmeldt

D3 A kort løype L3

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anne-Heidrun Risdal IK Grane Arendal Ori 18:54
2 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 19:07 0:13
3 Kathrine Johanne Rane IK Grane Arendal Ori 19:13 0:19
4 Tone Hirsch IF Trauma 20:11 1:17
5 Jorunn Aarrestad Øyestad IF allianse 22:00 3:06
6 Siri Bjorvand Birkenes IL 22:45 3:51
7 Elin Lindgren Øyestad IF allianse 25:31 6:37
8 Marit Vågsnes IK Grane Arendal Ori 25:57 7:03
9 Mette Javenes Flaa Birkenes IL 31:01 12:07
10 Gerd Yttervik Hisøy OK 37:58 19:04
Ranveig Kvifte IK Grane Arendal Ori Disk
Liv Cathrine Sælsbråten IK Grane Arendal Orientering Påmeldt

D4 A lang løype L4

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Marianne Hauge Hisøy OK 21:19
2 Arnhild Bråten Vegårshei IL 21:24 0:05
3 Ingvild Møretrø Fossøy Øyestad IF allianse 24:32 3:13
4 Elin Mollestad Hisøy OK 26:48 5:29
5 Therese Nilsen IL Imås 31:50 10:31
Heidi Johansen Hisøy OK Disk
Arnhild U. Bråten Agder O-krets Påmeldt

D5 løype L4

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Nora Johansen Hisøy OK 17:21

H 15-16 løype L4

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Heine Johansen Smedsaas Hisøy OK 18:04

H 17-20 løype L4

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Henrik Jones IK Grane Arendal Ori 14:26

H1 N-nivå løype L1

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Sigurd Holmstrøm Hisøy OK 14:49

H2 C-nivå løype L2

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Nicolai Fjellheim Øyestad IF allianse 16:12
Didrik Gauslå Froland IL Påmeldt

H3 A kort løype L3

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kenneth Ånonsen Øyestad IF allianse 16:43
2 Vemund Helsør Froland IL 20:06 3:23
3 Kevin Solheim Froland IL 20:10 3:27
4 Widar Taxth Løland Hisøy OK 26:53 10:10
5 Rolf Mikkelsen IL Imås 27:39 10:56
6 Per Reidar Spieler IK Grane Arendal Ori 32:21 15:38
Jan Aarrestad Øyestad IF allianse Disk
Per Magne Hoff Hisøy OK Disk
Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK Disk
Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering Påmeldt
Per Johan Flaa Birkenes IL Påmeldt

H4 A lang løype L4

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 15:52
2 Bjørn Hølleland Fana IL 18:25 2:33
3 Jan Vidar Wernersen Agder O-krets 18:35 2:43
4 Ole-Herman Cappelen Hisøy OK 18:50 2:58
5 Terje Urfjell Agder O-krets 19:06 3:14
6 Geir Spieler IK Grane Arendal Ori 20:00 4:08
7 Njål Are Møller IL Imås 20:14 4:22
8 Geir Bråten Agder O-krets 21:21 5:29
9 Carl Tore Sundquist Øyestad IF allianse 22:45 6:53
10 Inge Hauge Hisøy OK 24:05 8:13
11 Øyvin Simonsen IL Imås 25:23 9:31
12 Finn Pettersen Gjerstad IL 25:24 9:32
13 Thore-Andre Thorsen Trauma I F 25:56 10:04
14 Gunnar Dag Tørå IK Grane Arendal Ori 31:15 15:23
Øystein Vågsnes IF Trauma Disk
Tore Andre Thorsen IF Trauma Påmeldt

H5 løype L4

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Erling Fredriksen IF Trauma 16:58
2 Øyvind Helsør Froland IL 18:42 1:44
3 Per Kristian Tømt IL Imås 20:48 3:50
4 Vidar Kristoffer Strat IL Imås 22:43 5:45
5 Steinar Fjeldberg Hisøy OK 23:39 6:41
Kristian Vågsnes IK Grane Arendal Orientering Påmeldt

Nybeg u tid løype L1 (Urangert uten tid)

Plass Navn Klubb Tid Diff
Simen Sørensen IK Grane Arendal Orientering Påmeldt