Damer A/B-kort løype L2

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingvild Flaa Agerbo Birkenes IL 20:23
2 Vibeke Hattestad Kristensen Heming Orientering 28:40 8:17
3 Mette Javenes Flaa Birkenes IL 29:48 9:25
4 Solveig Schou OK Sør 41:22 20:59
5 Eline Svaland Aas Birkenes IL 41:38 21:15
6 Anne Kari Birkeland Birkenes IL 45:24 25:01
7 Adriana Eik Kristiansand OK 48:16 27:53
Tabitha Torgersen Oddersjaa SSK Startet ikke

Damer A/B-lang løype L1

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 18:46
2 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 20:04 1:18
3 Kajsa Harstad Arntsen Heming Orientering 20:57 2:11
4 Torunn Wigemyr Birkenes IL Imås 21:37 2:51
5 Elif Kurt IK Grane Arendal Ori 21:52 3:06
6 Sandy Hott Kristiansand OK 22:20 3:34
7 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 23:39 4:53
8 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Ori 23:53 5:07
9 Kari Timenes Laugen IL Imås 29:37 10:51
10 Siri Økstad Oddersjaa SSK 34:20 15:34
Lavinia Carreau Diskvalifisert
Guro Harstad Heming Orientering Startet ikke

Herrer A/B-Lang løype L1

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Håvard Krey Hansen OK Silsand 14:39
2 Per Anders Dugstad Birkenes IL 15:34 0:55
3 Oliver Duncan Sandnes IL (Rogaland 15:40 1:01
4 Kasper Hott Kristiansand OK 15:51 1:12
5 Marius Tobiassen IK Grane Arendal Ori 16:48 2:09
6 Ørjan Svaland Aas Birkenes IL 17:37 2:58
7 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland 17:46 3:07
8 Fabian Johannessen Kristiansand OK 18:30 3:51
9 Aksel Hott Kristiansand OK 18:34 3:55
10 Åsulv Birkeland Stormoen Birkenes IL 19:22 4:43
11 Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering 19:49 5:10
12 Nils Arne Johannessen Kristiansand OK 19:58 5:19
13 Sigmund Javenes Flaa Birkenes IL 20:07 5:28
14 Gunnar Mollestad Kristiansand OK 20:23 5:44
15 John Hansen Kristiansand OK 20:39 6:00
16 Eirik Glad Balchen Oddersjaa SSK 20:59 6:20
17 Magnus L’Abée-Lund 21:11 6:32
18 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Ori 21:16 6:37
19 Kjell Arne Håland OK Sør 21:24 6:45
20 Steinar Aas Birkenes IL 21:52 7:13
21 Svein Roar Jonsmyr Birkenes IL 22:37 7:58
22 Tomas Torgersen Oddersjaa SSK 22:50 8:11
23 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 23:04 8:25
24 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 23:21 8:42
25 Harald Eik Kristiansand OK 23:29 8:50
26 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 30:00 15:21
27 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 30:23 15:44
28 Rune Skogerbø Kristiansand OK 30:31 15:52
29 Holger Hott Kristiansand OK 31:20 16:41
30 Per Johan Flaa Birkenes IL 33:35 18:56
Emil Nygård Birkenes IL Disk

Herrer A/B-kort løype L2

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Finlay Duncan Sandnes IL (Rogaland 19:30
2 Jøran Kristensen Heming Orientering 20:24 0:54
3 Andreas Mollestad Kristiansand OK 22:39 3:09
4 Haldir Colbjørnsen Conrad Lillehammer OK 26:01 6:31
5 Erling Strand Bergens TF 30:39 11:09
6 Bjørn A. Schou OK Sør 37:31 18:01
Kasper Marryat Harstad Arntsen Heming Orientering Startet ikke
Oddbjørn Jan Hjetland Startet ikke

Utvikling N løype L3

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Haakon L’Abée-Lund Fossum IF 16:03
2 Jørgen Fidjeland Birkenes IL 20:56 4:53
3 Herman Munz L'Abée-Lund Fossum IF 21:01 4:58
4 Einar Hattestad Kristensen Heming Orientering 22:00 5:57
5 Valter Krey OK Silsand 29:57 13:54
6 Nora Sandvand Balchen Oddersjaa SSK 33:07 17:04
7 Eldbjørg Colbjørnsen Conrad Lillehammer OK 39:18 23:15
8 Maja Elise Torgersen Stavanger Orienterin 42:41 26:38
Ella Fidjeland Birkenes IL Disk
Eivind Flaa Agerbo Birkenes IL Brutt