Damer A/B-kort løype A/B Kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Emilia Flaa Agerbo Birkenes IL 20:15
2 Mette Javenes Flaa Birkenes IL 25:52 5:37
3 Vibeke Hattestad Kristensen Heming Orientering 26:41 6:26
4 Therese Nilsen IL Imås 30:00 9:45
5 Anette Strand Bergens TF 31:35 11:20
6 Signe Heivoll Søgne og Songdalen O 34:34 14:19
7 Anne Kari Birkeland Birkenes IL 35:16 15:01
Gunn Svaland Aas Birkenes IL Disk
Elin Glad Balchen Oddersjaa SSK Startet ikke

Damer A/B-lang løype A/B Lang

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 18:03
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Ori 18:22 0:19
3 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 18:27 0:24
4 Sandy Hott Kristiansand OK 18:39 0:36
5 Guro Haaland Wing OK 19:32 1:29
6 Torunn Wigemyr Birkenes IL Imås 19:47 1:44
7 Vilde Haaland Wing OK 22:03 4:00
8 Oda Lodgaard Raufoss IL Orienteri 22:47 4:44
9 Ane Lodgaard Raufoss IL Orienteri 23:48 5:45
10 Eirin Lodgaard Byåsen IL 25:24 7:21
11 Linnea L'Abée-Lund Lillehammer OK 25:30 7:27
12 Siri Økstad Oddersjaa SSK 25:50 7:47
13 Kristin Mestad Torridal IL 26:17 8:14
14 Thea Vågsnes Sælsbråten IK Grane Arendal Ori 26:26 8:23
15 Kari Timenes Laugen IL Imås 27:56 9:53
Elif Kurt IK Grane Arendal Orientering Startet ikke

Herrer A/B-Lang løype A/B Lang

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Henrik L'Abée-Lund Lillehammer OK 13:47
2 Kasper Hott Kristiansand OK 13:58 0:11
3 Atle Wendel Scheie OK Sør 14:07 0:20
4 Kristian Birkeland Birkenes IL 14:13 0:26
5 Markus Mollestad Kristiansand OK 14:16 0:29
6 Andreas Haaland Wing OK 14:41 0:54
7 Eivind Irgens Kuhnle Kristiansand OK 15:05 1:18
8 Emil Nygård Birkenes IL 15:45 1:58
9 Aksel Hott Kristiansand OK 16:07 2:20
10 Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering 16:11 2:24
11 Fabian Johannessen Kristiansand OK 16:16 2:29
12 Lars Birkenes Birkenes IL 16:49 3:02
13 Åsulv Birkeland Stormoen Birkenes IL 17:07 3:20
14 Jens Erik Slagsvold Freidig 17:32 3:45
15 Jøran Kristensen Heming Orientering 17:40 3:53
16 Nils Arne Johannessen Kristiansand OK 18:46 4:59
17 Andreas Mollestad Kristiansand OK 19:09 5:22
18 John Hansen Kristiansand OK 19:29 5:42
19 Steinar Aas Birkenes IL 19:41 5:54
20 Per Kristian Tømt IL Imås 20:04 6:17
21 Gunnar Mollestad Kristiansand OK 20:23 6:36
22 Andreas Soleng Sandnes IL (Rogaland 20:49 7:02
23 Tomas Torgersen Oddersjaa SSK 21:05 7:18
24 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 21:09 7:22
25 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen O 21:48 8:01
25 Stein-Erik Scheie OK Sør 21:48 8:01
27 Svein Roar Jonsmyr Birkenes IL 23:32 9:45
28 Guttorm Nyhus Birkenes IL 24:29 10:42
29 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 24:30 10:43
30 Holger Hott Kristiansand OK 25:07 11:20
31 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 25:55 12:08
32 Per Johan Flaa Birkenes IL 29:38 15:51
33 Hans Tormod Antonsen IK Grane Arendal Ori 31:55 18:08
Tore Irgens Kuhnle Kristiansand OK Disk
Marius Tobiassen IK Grane Arendal Ori Disk
Reidar Sæstad Kristiansand OK Påmeldt

Herrer A/B-kort løype A/B Kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Simen Nygård Birkenes IL 19:24
2 Erling Strand Bergens TF 27:06 7:42
Jacob Børstad Øyestad IF allianse Påmeldt
Tobias Tørå Kristiansand OK Påmeldt

Utvikling N løype N

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Brage Glende Stormoen Birkenes IL 12:47
2 Martin Fedeler Birkenes IL 13:17 0:30
3 Jørgen Fidjeland Birkenes IL 13:45 0:58
4 Einar Hattestad Kristensen Heming Orientering 16:35 3:48
5 Mie Eikenes Birkenes IL 21:08 8:21
6 Madeleine L'Abée-Lund Lillehammer OK 21:33 8:46
7 Kristin Slagsvold Freidig 26:34 13:47
8 Gunn Børstad Øyestad IF allianse 39:48 27:01
8 Ludvig Børstad Øyestad IF allianse 39:48 27:01
Charlotte Tørå Kristiansand OK Påmeldt