Damer A/B-kort løype A/B-Kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Therese Nilsen IL Imås 23:25
2 Gunn Svaland Aas Birkenes IL 23:56 0:31
3 Signe Heivoll Søgne og Songdalen O 30:55 7:30
4 Solveig Schou OK Sør 38:27 15:02
Mette Javenes Flaa Birkenes IL Disk

Damer A/B-lang løype A/B-Lang

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Elif Kurt IK Grane Arendal Ori 23:50
2 Sandy Hott Kristiansand OK 24:42 0:52
3 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 25:28 1:38
4 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Ori 25:59 2:09
5 Ane Lodgaard Raufoss IL Orienteri 30:06 6:16
6 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 31:07 7:17
7 Monica Flaa Birkeland Birkenes IL 34:47 10:57
8 Irene Rummelhoff Stavanger Orienterin 35:04 11:14
9 Eirin Lodgaard Byåsen IL 36:12 12:22
10 Siri Økstad Oddersjaa SSK 36:34 12:44
11* Kari Timenes Laugen IL Imås 42:02 18:12
12 Vibeke Hattestad Kristensen Heming Orientering 52:05 28:15
Rannveig Nordhagen Fana IL Disk

Herrer A/B-Lang løype A/B-Lang

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 18:07
2 Kasper Hott Kristiansand OK 18:48 0:41
3 Kristian Birkeland Birkenes IL 18:51 0:44
4 Markus Mollestad Kristiansand OK 21:42 3:35
5 Lars Birkenes Birkenes IL 21:55 3:48
6 Marius Tobiassen IK Grane Arendal Ori 22:00 3:53
7 Fabian Johannessen Kristiansand OK 22:39 4:32
8 Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering 23:31 5:24
9 Jøran Kristensen Heming Orientering 23:38 5:31
10 Henrik Andreas Tømt IL Imås 24:28 6:21
11 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienterin 24:38 6:31
12 Per Anders Dugstad Birkenes IL 24:40 6:33
13 Sigmund Javenes Flaa Birkenes IL 24:46 6:39
14 Dani Skjævestad Voreland IK Grane Arendal Ori 25:02 6:55
15 Gunnar Mollestad Kristiansand OK 26:04 7:57
16 Per Kristian Tømt IL Imås 26:53 8:46
17 Andreas Rayner-Battle Sivertsen Birkenes IL 27:04 8:57
17 Erik Vikane Fana IL 27:04 8:57
19 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 27:12 9:05
20 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 27:16 9:09
21 Svein Roar Jonsmyr Birkenes IL 28:15 10:08
22 Ole-Herman Cappelen Hisøy OK 28:26 10:19
23 Holger Hott Kristiansand OK 29:18 11:11
24 Andreas Mollestad Kristiansand OK 30:59 12:52
25 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 32:55 14:48
26 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 37:50 19:43
27 Per Johan Flaa Birkenes IL 39:06 20:59
28 Torkjell Skomedal IL Koll 40:07 22:00
29 Hans Tormod Antonsen IK Grane Arendal Ori 47:04 28:57
Per Larsen Kristiansand OK Disk
Arnt Egil Solås Søgne og Songdalen O Disk
Reidar Sæstad Kristiansand OK Disk
Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK Brutt
Kristian Nyhus Birkenes IL Startet ikke

Herrer A/B-kort løype A/B-Kort

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Haldir Colbjørnsen Conrad Lillehammer OK 16:54
2 Jan Petter Laugen IL Imås 23:57 7:03
3 Tobias Tørå Kristiansand OK 24:58 8:04
4 Bjørn A. Schou OK Sør 42:08 25:14

Utvikling N løype Utvikling N

Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jørgen Fidjeland Birkenes IL 16:23
2 Maja Elise Torgersen Stavanger Orienterin 21:09 4:46
3 Eline Svaland Aas Birkenes IL 24:00 7:37
4 Eldbjørg Colbjørnsen Conrad Lillehammer OK 26:28 10:05
5 Einar Hattestad Kristensen Heming Orientering 27:02 10:39
6 Petra Skomedal IL Koll 32:55 16:32
7 Helene Skomedal IL Koll 44:15 27:52
8 Tor Skomedal IL Koll 50:10 33:47
Elias Eikenes Birkenes IL Disk
Gunn Børstad Øyestad IF allianse Startet ikke
Jacob Børstad Øyestad IF allianse Startet ikke
Ludvig Børstad Øyestad IF allianse Startet ikke
Mie Eikenes Birkenes IL Startet ikke